Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd.

Najwyższej jakości

Najlepsza cena

Najlepsza obsługa

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd.

Orzecznictwo
Chiny Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd.
公司 前台 warsztat wystawa warsztaty odzieżowe Budynek

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
marki : N/D!
Ilość pracowników : 200~250
Coroczne wyprzedaże : 6000000-7000000
Rok założenia : 2004
pc Export : 90% - 100%
Wuhan Rainbow Protective products CO., Ltd

Wuhan Rainbow Protective Products Co, Ltd., założona w 2006 roku, Specjalizujemy się głównie w produktach opieki zdrowotnej. Oferujemy szeroką gamę produktów jednorazowego użytku dla przemysłu bezpieczeństwa i higieny, a także szpitali, gastronomii i elektroniki, laboratoriów i pomieszczeń czystych itp.

Specjalizujemy się w produkcji serii jednorazowych i nietkanych, takich jak bouffantki, maski, pokrowce na obuwie, pokrowce na buty, fartuchy laboratoryjne, kombinezony, pokrowce, itp. Hubei TDL Plastics Industrial Corporation produkuje głównie produkty z tworzyw PE i CPE, takie jak fartuchy plastikowe, fartuchy ochronne CPE, ochraniacze na obuwie CPE, ochraniacze na obuwie z PP + CPE i nawierzchnie z PE itp. Możemy przetwarzać z importowanymi materiałami i przetwarzać z dostarczonym materiałem.

Wysoka jakość produktów i dobra reputacja, nasze produkty to nie tylko udana sprzedaż w Chinach i zostały wywiezione do ponad 120 krajów i regionów na świecie, w tym: Niemiec, Japonii, Włoch, Rosji, Japonii, Korei Południowej, Turcji, Brazylii , Indiach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej i innych krajach, produkty są przedmiotem wielkiego powitania i pochwały.

Uczciwość, przyziemny wysiłek, solidarność, pozytywne nastawienie, spełnianie naszych obowiązków wobec naszego życia, rodziny i społeczeństwa, wszystko to jest podstawą naszej firmy.

Naszym nadrzędnym celem jest poszerzenie naszej własnej przestrzeni rozwojowej i tworzenie bogactwa dla naszych klientów, tymczasem generowanie wartości ekonomicznej dla całego społeczeństwa. Zaawansowana technologia i naukowe zarządzanie będą gwarancją tego celu.

Dzięki naszemu zaangażowaniu, wiedzy i koncentracji mamy nadzieję, że do nas dołączysz.

Szczegóły kontaktu
Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Thomas Tang

Tel: 86 13871337419

Faks: 86-27-87739382

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)