Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd.

Najwyższej jakości

Najlepsza cena

Najlepsza obsługa

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Aktualności

Jak rozpoznać jednorazowe kubki papierowe

Orzecznictwo
Chiny Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Jak rozpoznać jednorazowe kubki papierowe
Jak rozpoznać jednorazowe kubki papierowe

Jednorazowe kubki, ponieważ wygodne, czyste, rozwijające się w życiu ludzi, jak wybrać, czy masz pewność, że disposablecups? Eksperci sugerują, że należy zwrócić uwagę na następujące punkty:

Najpierw zaznacz nazwę firmy, logo i numer QS, adres producenta, standardy wydajności produktu, datę produkcji, datę ważności i inne informacje zależą od opakowania produktu. Pakowanie toopoor jakości, drukowanie najlepiej nie kupować zbyt szorstki.

Po drugie, powinniśmy wybrać kształt pędu, nie marsz, pewną grubość, łatwą deformację produktu, jeśli organizm jest zbyt miękkim kubkiem lub kubkiem, aby rozerwać się na bardzo łatwo łamanych, a następnie najczęściej standardowych produktach.

Trzeci podkreśla zapach jest zapach, smakuje świetnie, jeśli otworzysz kubki do pakowania, głównie ze względu na wykorzystanie niskiej jakości producentów toksycznych tuszów. "Zalecana lektura: Jednorazowe kubki nie instalują gorących napojów "

Po czwarte, nie pożądaj koloru nad białymi kubkami do kupienia, kolor jest zbyt biały, a kubki najprawdopodobniej połączą się z materiałem fluorescencyjnym, niełatwo jest go rozbić, usunąć, przechowywać w ciele szkodzącym zdrowiu ludzkiemu. "China Quality and Technical Supervision"

jednorazowe kubki papierowe

Rainbow ProtectiveProducts Company to profesjonalny chiński producent środków ochrony indywidualnej i medycznych. nasze produkty są coraz częściej używane w branży medycznej, spożywczej, farmaceutycznej, elektronicznej i innych. Obecnie mamy wielu klientów z prawie 30 różnych krajów i regionów na całym świecie, w tym w USA, Japonii, Australii, Europie, Ameryce Południowej i Azji Południowo-Wschodniej.

Komórka: 13871337419 Tel: 86-27-87739381 Faks: 86-27-87739382

Pub Czas : 2017-02-24 11:54:22 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Thomas Tang

Tel: 86 13871337419

Faks: 86-27-87739382

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)