Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd.

Najwyższej jakości

Najlepsza cena

Najlepsza obsługa

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Aktualności

The Lancet: Tania szczepionka cholery, zapewniająca skuteczną ochronę dla pacjentów

Orzecznictwo
Chiny Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz
firma Aktualności
The Lancet: Tania szczepionka cholery, zapewniająca skuteczną ochronę dla pacjentów
"The New York Times" donosi, że nowe badania pokazują, że tania szczepionka może zapobiec cholery w 2010 roku zniszczone katastrofy Haiti wystąpić ponownie. Naukowiec w stolicy Bangladeszu Dhaka (na zdjęciu), w którym uczestniczyło 270 000 uczestników, test tej szczepionki, zwany Shanchol. Wyniki pokazały, że szczepionka może zapewnić ponad 50% ochronę przed cholerą dla osobnika, śmiertelność po zakażeniu i może być zmniejszona o około 40%. Wyniki korelacji badaczy opublikowano w Internecie w czasopiśmie " Lancet ". Naukowcy stwierdzili, że kiedy jest on stosowany jako część rutynowych usług zdrowotnych, takie szczepionki (w tym schemat dawkowania dwóch dawek, obecny koszt 3,7 USD), aby pomóc kontrolować chorobę w ponad 50 krajach. Cholera może powodować ciężką biegunkę, oczekuje się, że przyczyni się ona do 9,1 miliona zgonów każdego roku. "Zalecane lektury - The Lancet: zaleca się epidemiologiczną charakterystykę MERS i profilaktykę "

"The Lancet" (The Lancet) jest jednym z najbardziej prestiżowych czasopism medycznych w całym zawodzie medycznym. "Lancet" potwierdził niezależność i autorytet. "LancetOncology" jest czasopismem o największym wpływie na dziecko "Lancet" i 194 w światowym dzienniku onkologicznym, jest jedną z czołowych czasopism w dziedzinie onkologii o największym wpływie.

" TheLancet " zrodziło kilka pomocniczych czasopism fachowych, te dzienniki zaczynają się od Lanceta, takich jak "Lancet Neurology", "LancetOncology", "Lancet Infection disease", "Lancetrespiratory medicine", "Lancet Diabetes and Endocrinology" oraz "The Lancet Global Health" . "

Rainbow Protective Products Company jest profesjonalnym chińskim producentem środków ochrony indywidualnej i medycznych. nasze produkty są coraz częściej wykorzystywane w przemyśle medycznym, spożywczym, farmaceutycznym, elektronicznym i innych. Obecnie mamy dużą liczbę klientów z prawie 30 różnych krajów i regionów na całym świecie, w tym z USA, Japonii, Australii, Europy, Ameryki Południowej i Azji Południowo-Wschodniej.

Telefon komórkowy: 13871337419 Tel .: 86-27-87739381 Faks: 86-27-87739382

Pub Czas : 2017-06-05 17:31:33 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Thomas Tang

Tel: 86 13871337419

Faks: 86-27-87739382

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)