Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd.

Najwyższej jakości

Najlepsza cena

Najlepsza obsługa

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Aktualności

Istnieje kilka pułapek dotyczących używania osobistego wyposażenia ochronnego

Orzecznictwo
Chiny Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Istnieje kilka pułapek dotyczących używania osobistego wyposażenia ochronnego
Mit 1: osobiste wyposażenie ochronne do noszenia nie nosić

Theexpert zwraca uwagę, że sprzęt ochrony osobistej może wyeliminować lub zredukować wpływ czynników chorobotwórczych na zdrowie pracowników, przepisy dotyczące "ustawy o zapobieganiu chorobom zawodowym", jednostka wyboru i osoby zatrudnione muszą zapewnić zgodność z wymogami sprzętu ochronnego dla pracowników, oraz pracownicy mają obowiązek noszenia sprzętu ochronnego.

Erroneouszone 2: warsztaty bez szczególnego zapachu, nie muszą nosić ppe

Theexpert wskazuje, że wiele szkodliwych gazów jest bezbarwnych, bezwonnych, bez smaku, nie ma żadnych ostrzeżeń, nie czuje. Nawet z przyjemnością zmysłowe postrzeganie świata zewnętrznego ma ograniczenia i indywidualne różnice. Dlatego też, przekonanie, zbyt wiele może powodować zatrucie zawodowe. " Zalecane uwagi : Nie używaj jednorazowych kubków do picia "

Mit 3: Maska z gazy może być używana do odkurzania

Maski Normalgauze nie są maską przeciwpyłową. Używamy teraz gazowych maseczek, które są tanie, absorbują je latem i są ciepłe zimą, ale maska ​​(nawet jeśli 16) z grubą warstwą nie może ochronić łatwo spowodować pylicę pyłu, pyłu potrzebują specjalnej maski przeciwpyłowej.

Mit 4: maski chirurgiczne do gazu

Maski chirurgiczne mogą zapobiegać rozprzestrzenianiu się chorób przez kropelki, ale nie mogą filtrować trujących gazów. Zgodnie z różnymi truciznami, należy zastosować inny efekt filtrowania respiratora. Generalnie może to być lotny gaz organiczny przy użyciu masek z węglem aktywnym.

Mit 5: Ponowne użycie maski przeciwpyłowej

Nie można prać materiału filtrującego kurz. Maska efektywnego materiału filtrującego jest zwykle używana w przypadku materiałów włókninowych, niektóre wciąż opierają się na filtrze włóknistym z ładunkiem elektrostatycznym pyłu oddechowego. Po przemyciu uszkodzenia materiału filtracyjnego, pęknięcia, otwory są niewidoczne dla nagich oko, ładunek elektrostatyczny będzie dużo strat, poważne wydajności filtracji strat.

Sprzęt ochronny należy do rodzaju biernych środków ochrony, w każdym przypadku powinien być pierwszym, który zastosuje zaawansowaną technologię produkcji, uzupełni infrastrukturę ochrony inżynieryjnej, aby przejąć inicjatywę, aby zapobiec chorobom zawodowym, w obiektach ochronnych nie będzie w stanie całkowicie wyeliminować chorób indukcyjno-dydaktycznych czynniki, wyposażone w odpowiednie środki ochrony osobistej dla pracowników do rozważenia.Należy zauważyć, że ppeis nie wszystko, każdy sprzęt ochrony osobistej ma zastosowanie, ograniczenia, należy wziąć pod uwagę korzystanie ze środowiska i zakres ochrony karty.

Rainbow Protective Products Company jest profesjonalnym chińskim producentem środków ochrony indywidualnej i medycznych . nasze produkty są coraz częściej wykorzystywane w przemyśle medycznym, spożywczym, farmaceutycznym, elektronicznym i innych. Obecnie mamy dużą liczbę klientów z prawie 30 różnych krajów i regionów na całym świecie, w tym z USA, Japonii, Australii, Europy, Ameryki Południowej i Azji Południowo-Wschodniej.

Telefon komórkowy : 13871337419 Tel . : 86-27-87739381 Faks : 86-27-87739382

Pub Czas : 2017-06-05 17:33:38 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Wuhan Rainbow Protective Products Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Thomas Tang

Tel: 86 13871337419

Faks: 86-27-87739382

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)